in Jak słuchać?

Aplikacje na telefon

Aplikacje na telefon

Od dwóch lat programiści zasypują nas nowymi aplikacjami, dlatego skupię się na jednej dla każdego rodzaju telefonu.

Telefon z Androidem

W tym systemie jest chyba najwięcej aplikacji do słuchania podkastów. Polecam gorąco dynamicznie rozwijającą się aplikację player.fm. Dzięki niej przygoda ze słuchaniem podkastów będzie bardzo przyjemna. Jeśli zagłębisz się w ustawienia aplikacji zdecydujesz, które odcinki pobierać do pamięci telefonu gdy jesteś w zasięgu WiFi. Łatwo zasubskrybujesz nowy kanał podkastu i wyszukasz interesujące tematy w wybranym języku.

Poniżej filmik Michała Jaworskiego, w którym poleca aplikację Podcast Addict.

Telefon z iOs

Aplikacja Podcasty, która zainstalowana jest w każdym iPhonie od samego początku podkastingu znakomicie służy odbiorcom. Poniżej Ariadna Wiczling opowiada jak skonfigurować swój czytnik. Wkrótce w iOs 11 pojawią się w niej nowe funkcje, które ułatwią sortowanie i wyświetlanie podkastów.

Telefon z Windows

Nie mam zbyt wielkiego doświadczenia z tym systemem, ale tu jest już zainstalowana aplikacja Podkasty, z której możesz skorzystać do subskrybowania i słuchania podkastów. Poniżej opowiadam o jej funkcjach i działaniu w jej pierwszej wersji. Jeśli masz jakieś rady – podziel się w komentarzu.